Jaunumi

01.05.16. Maija mēneša akcija!


Flyer

Iznomājot četras un vairāk kanoe laivas Rīgas kanāla maršrutā, saņemsiet 50% atlaidi - vienas laivas noma, tikai 10 EUR! Ja dalīsies ar šo ziņu un pieteiksies sekotāju sarakstā mūsu Facebook lapā, iespējams atradīsies 3 laimīgo sarakstā, kuri laimēs bezmaksas braucienu sev un trim draugiem pa Rīgas kanālu! Vairāk informāciju atradīsi

www.facebook.com/kanoeriga

Droši rakstiet mums epastu info@kanoeriga.lv, vēstuli iekš Facebook vai zvaniet uz kādu no šiem numuriem - 22402008.

13.09.15. Laivu brauciens Cēsis - Līgatne


Pulksten 11:00 visi pamodušies, sakravājušies un gatavi braucienam, tāpēc 12:00 tiekas Cēsīs pie Gaujas tilta, garām nepabraukt. Brauciena ilgums aptuveni piecas stundas, bet tas atkarīgs no kompānijas vēlmēm, iespējams nokļūt galā arī četrās stundās. Flyw Gadījumā, ja vēl nezini ko pasākt svētdien pēc piektdienas un sestdienas ballītēm, droši piesakies un izbaudi skaistos Gaujas līkločus ar fantastiskajiem dabas skatiem un krācītēm šur tur. Izbraukšana ir no Rīgas ar personīgo transportu, ja Tev nav kā turp nokļūt dod ziņu, vienmēr atradīsim risinājumu. Gadījumā ja rodas jautājumi vai vēlies pieteikties raksti mums uz info@kanoeriga.lv vai zvani uz vienu no šiem numuriem - 22402008.

www.facebook.com/kanoeriga

Sagatavoti varianti..

Ja gadījumā vēlaties laivot ārpus Rīgas robežām, tad šeit atrodami dažādi maršruti katra vēlmēm: Latvijas un Igaunijas upju maršruti

Gaujas maršruti

Gauja ir iecienītākā upe mierīgāku ūdeni mīlošiem ūdens tūristiem, īpaši skaista ir Gaujas senleja starp Valmieru un Murjāņiem. Gaujas senleja ir sastopamas dažādas alas, proti, Gūtmaņa ala, Lielā Velna ala, tāpat arī zemes atsegumi, piemēram, Sietiņiezis, Ērgļu klintis, Sarkanās klintis, un ķūķu iezis.

Pieteikties

Rīgas Kanāls

Nelieli izbraucieni ar kanoe laivām Rīgas kanāla piedāvā apskatīt Rīgu no neierasta skatu punkta pašā Rīgas centrā, kā dienā, tā naktī.

Pieteikties

Izcenojumi

Nekā sarežģīta, vienas divvietīgas Kanoe Beaver laivas cena ir 20 EUR par vienu dienu, katra nākamā diena 15 EUR, cenā iekļauts viss nepieciešamais(vestes, airi, ūdensizturīgi telefonu maciņi un 60 litrīgi maisi mantām). Ja braucam ārpus Rīgas robežām, tad cenai klāt rēķinam 0.30 EUR/km par laivu piegādi. Protams, ka veicot lielākus pasūtījumus, par cenām vienojamies individuāli.

GoPro Hero 4 Silver

Kameras GoPro Hero 4 Silver noma, 10 EUR par vienu dienu, cenā iekļauts viss nepieciešamais aprīkojums

Get in touch

Interested to make a reservation? Questions? Uncertainties?

Feel free to contact us via email, on Facebook, or call us on - 22402008Thank You!